RPG Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chazz

2 posters

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Chazz Empty Chazz

Писане by Crimson_YaMi Съб Дек 09, 2023 2:56 pm

Всеки член на екипажа преживява този Dragon Break по различен начин. Тук ще се развие историята видяна през очите на THE Chazz.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi

Posts : 31233
Join date : 16.05.2018

Върнете се в началото Go down

Chazz Empty Re: Chazz

Писане by Crimson_YaMi Съб Дек 09, 2023 4:26 pm

Малко след като Chazz сключи договор с Nir, мястото на което бяха започна да изчезва. Нейната мила усмивка обаче му подсказа, че това не беше нещо, от което той би трябвало да се притеснява.

Nir: Съжалявам, това беше малкото спокойствие, което успях да създам. От сега нататък обаче ще трябва да сме внимателни. Няма да мога да използвам силите си безразсъдно, или ще те изложа на твърде голяма опасност. Разбира се, ще ги използвам ако ситуацията е на живот и смърт. Но преди да се върнем където искат да те пратят... ще споделя с теб това, което мога. Но ще се извиня. Не знам колко ще боли...


Този път, вместо криптични и накъсани картини, Chazz виждаше цели ситуации, навярно спомени, които Nir споделяше с него. Спомени, в които той видя лица, които макар и Chazz да не беше виждал в този техен вид, веднага щеше да ги разпознае, по същия начин по който той можеше да разпознае любимата си. Все пак, той имаше договор и с тях.

От всичко видяно, изглежда действието се случваше много назад в миналото. Време, в което Yama е бил все още активен. Той, Ruby и Ocheeva обсъждаха нещо в този спомен.
В следващия спомен обаче Ruby беше сама, като отряза дългата си плитка. Щом я отряза, косата и придоби познатия снежен цвят, очите и също загубиха огнения оттенък. Навярно това беше момента, в който Ruby, която Yama е познавал, е умряла. В погледа и нямаше нищо освен мъка и отчаяние, които тя изпитваше за пръв път, каквито тя все още нямаше дълги векове да се научи да крие.

В друг чифт спомени, Ruby седеше на земята в някаква клетка. Нямаше значение какво точно се случваше, ситуацията изглеждаше просто нелепа. Тъмничарят и се караше за нещо, докато тя беше скръстила ръце и му се караше обратно. След време дойде и братът на тъмничаря - млад рицар, който беше силно объркан от ситуацията, и след като ги изслуша, просто взе ключовете за килията и я отвори. Ruby се нацупи и погледна встрани, но рицарят се ядоса, влезе и започна да я дърпа към вратата, колкото и да се дърпаше Ruby. Тъмничаря просто въздъхна и поклати глава.
В следващия спомен тя беше седнала пред два гроба, имената върху тях лесно четими. Макар и да беше тъжна, гневът и надделяваше. Тя остави по една червена роза и се изправи.

В един от спомените Chazz видя и група деца от сиропиталище, които Ruby често посещаваше, макар и видимо облечена по начин, по който да не може да бъде разпозната - тъмнокафяво разпокъсано наметало което да скрива лицето и дългата и коса, както и дрипава роба. Тя им готвеше тайно с провизии, които успяваше да задели от кухнята и винаги носеше прясна храна и си играеше с децата.
Уви, след време сиропиталището и околностите лежаха в руини, обгърнати в пламъци. Тя не беше успяла да спаси дори едно дете.

Останалите бяха лица, които Chazz беше виждал в Тамриел, но с които нямаше договор. Това включваха Raymon Ebonarm, Voryn Dagoth (ляво), Indoril Nerevar (дясно), и, разбира се,Pacrooti (Pacrooti с униформата си). Изглежда това бяха хората, които тя считаше за истински близки. И всеки един от тях намира своята смърт твърде млад.

Последния спомен, който Chazz видя... беше с Ysmir. Брат на Бякурен, императорът постигнал толкова много за империята... и човекът, който Ruby обичаше някога. Този, за който тя скърбеше с векове. Chazz виoя спомен, в който Ruby дава на Ysmir урок по бални танци. И докато танцуваха, тя изглеждаше истински щастлива. Беше щастлива и в момента, в който той беше коронован император, когато той запали огъня в храма на Акатош. Усмихната когато и донесоха писмо от него. Но тази усмивка залезе когато тя отвори писмото в стаята си. Chazz не можеше да прочете за какво ставаше дума в писмото заради използвания език, но на хартията бяха гербът на Империята и гербът на Камелот. След това... той видя как на бойното поле след битка, Ruby прегръщаше бавно изстиващото тяло на Ysmir докато горещи сълзи сестичаха по бузите и.

Следващия спомен беше различен. Не беше момент на радост, нито на страдание, и отново беше просто изображение, а не цяла ситуация. Ruby стоеше изправена, като пред нея в дъга бяха насядали Daedric Princes. Точно срещу Ruby стоеше някой, който беше добре познат на Chazz - Molag Bal. След това настана мрак.


-------------------------------------

Имаше едно последно нещо, което той чу преди да се събуди... глас, който звучеше познато, но в същия момент, Chazz нямаше идея от къде.
???:

-------------------------------------
Когато Chazz отвори очи, той отново беше в Imperial City. Беше в стая на таверна, като Nir седеше на стол отстрани и гледаше през прозореца. Щом забеляза че е буден, тя го поглена и му се усмихна. Добро утро. Но Chazz имаше странно усещане. Сякаш усещаше нещо от картите си. Но когато ги провери, всичко изглеждаше нормално. Тогава какво се случи...?
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi

Posts : 31233
Join date : 16.05.2018

Върнете се в началото Go down

Chazz Empty Re: Chazz

Писане by Dodpul Съб Дек 09, 2023 7:13 pm

Chazz наблюдаваше спомените като неутрален наблюдател в съня си, като през цялото време беше адски объркан защо вижда толкова много познати лица. Особено на хора, които приличаха на духовете му. Това го накара да се замисли колко много неща Хина му беше спестила..

Chazz: Какво по дяволите виждам...? Този смотльо ето там..Рейха...? Не...а онова там...Darkchain??? И вие ли си мълчите...? А тези смотани лапета...да...няма как да сбъркам най - големите смотаняци в цялата мултивселена. Дори тъпите оджами...?!? Какво се случва?!?!! Онзи смотльо Ysmir също...чакай , този герб ми е познат отнякъде...ААААА!!! В този миг, той чу и гласа, който буквално сякаш му дойде като гръм от ясно небе, като веднага след него той се събуди рязко с гръм и трясък, като се огледа притеснено. Какво стана...?! Къде съм...? Какво става...? Погледна към Nir и я посочи. Т-това беше твое дело, нали...? Всичко това истина ли е...?! Погледна си картите, които бяха до него. Да му се невиди...започвам много да се чудя дали идването ми тук беше добра идея...само на първият ден и вече главата ми е напът да се пръсне.
Dodpul
Dodpul
Admin

Posts : 30973
Join date : 16.05.2018
Age : 22
Location : Varna

https://rpganimeforum.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Chazz Empty Re: Chazz

Писане by Crimson_YaMi Съб Дек 09, 2023 7:34 pm

Nir: Това, което видя... са моите спомени. Както казах по-рано - аз не съм просто тази, която е създала тази земя - аз съм самата земя. Това, което ти показах, са хората, на които тя има доверие. Всички те умират по време на този Dragon Break. И колкото и пъти да анализирам тези спомени, тяхната смърт е необратима. И всеки път само един оцелява, винаги един и същ. И макар и да знам какво представляват емоциите, макар и да мога да ги изпитам и сама... никога не съм могла да разбера какво минава през главите на хората. Тя спря да говори за момент, като отново погледна през прозореца. Отплеснах се. За жалост, това е единственото което мога да ти кажа и покажа. Ако искаш повече отговори... единствено мога да те насоча. Това е моето наказание.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi

Posts : 31233
Join date : 16.05.2018

Върнете се в началото Go down

Chazz Empty Re: Chazz

Писане by Dodpul Съб Дек 09, 2023 7:40 pm

Chazz: Хах...съдбата е неизбежна, а..? Грешка! Рязко се изправи, като си сложи палтото - неговият символ на гордост. Богаташкото му облекло бе най - важната му дреха и той не напразно се ядосваше когато тя беше изцапана. Все пак, това бе първото нещо, което той сам си извоюва в този свят. Някой нормален смотаняк може и да не може да промени съдбата, но аз мога. Защото съм The Chazz! Посочи я. Не се прави на ревла! Имаш достатъчно време да мислиш за това когато спасим тези смотльовци. На хора като нас не им е позволено да се отчайват! Ако имаш информация, която може да ми е от полза , дай я насам!
Dodpul
Dodpul
Admin

Posts : 30973
Join date : 16.05.2018
Age : 22
Location : Varna

https://rpganimeforum.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Chazz Empty Re: Chazz

Писане by Crimson_YaMi Съб Дек 09, 2023 7:50 pm

Nir: Засмя се леко. Сестра ми е най-вероятно при децата. Ocheeva сигурно играе карти с Pacrooti, Indoril би трябвало да се приготвя да отпътува към Vvardenfell. Raymonтренира по това време, мисля че братята са в почивка. Изправи се и отиде до него. Относно Ysmir... в момента се възстановява от опита за убийство по-рано през деня. Същия в който Reman умря. От тук насетне ще се прибера в картата. Ще се свързвам с теб чрез телепатия.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi

Posts : 31233
Join date : 16.05.2018

Върнете се в началото Go down

Chazz Empty Re: Chazz

Писане by Dodpul Пон Яну 01, 2024 6:16 pm

Chazz: Почеса се зад врата. Не са "деца", а сбирщина смотльовци..надявам се имаш останала памет и можеш да ме опътваш в света, който ти си създала, бабо. Защото, да ти кажа честно...си нямам и на идея как да стигна до където и да било!
Dodpul
Dodpul
Admin

Posts : 30973
Join date : 16.05.2018
Age : 22
Location : Varna

https://rpganimeforum.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Chazz Empty Re: Chazz

Писане by Crimson_YaMi Пон Яну 01, 2024 6:29 pm

Nir: Тук ще те поправя. Единственото, което съм създала аз, е Nirn. Светът... Aetherius... Е Реалността. Носителят на нейните Сили предложим да сътворим този свят. Да има място, където да могат да съществуват различни видове. Място, на което да можем да съществуваме физически. Затова създадох Nirn, на само и единствено това. Но мога да те напътства и отвъд нея,, стига да е в рамките на Aetherius. Nirn изчезна, като се прибра в картата си. Трябва само да кажеш къде искаш да отидеш и каква е целта ти.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi

Posts : 31233
Join date : 16.05.2018

Върнете се в началото Go down

Chazz Empty Re: Chazz

Писане by Dodpul Вто Яну 02, 2024 10:30 am

Chazz: Ама че налудничава идея...различните видове не се понасят, т'ва ни е ясно на всички! И аз мразя емигранти, отвратителни хора са...все тая. Кажи ми как да стигна до Хина и всичко е точно.
Dodpul
Dodpul
Admin

Posts : 30973
Join date : 16.05.2018
Age : 22
Location : Varna

https://rpganimeforum.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Chazz Empty Re: Chazz

Писане by Crimson_YaMi Вто Яну 02, 2024 10:46 am

Nir: В момента би трябвало да е в сиропиталището. Като излезеш от тази сграда...

Nir напътстваше Chazz през големия град. Улиците бяха пълни предимно с воини, все пак градът в момента се използваше предимно като военна база. Пренасяха се оръжия, впрягахха се коне, тук-таме се чуваше и свиренето на членове на военни оркестри. Щом завиха по страничните улици, Chazz щеше да усети миризмата на топъл хляб и тукашни храни. Колкото повече навлизаха в малките улички, толкова по-малко бяха и хората наоколо, докато по едно време той спря да се разминава с който и да е. Малко преди да вземе следващия завой обаче, той щеше да чуе добре познат женски глас как леко повишава тон.

Ruby: И дума да не става. Нека се придържаме към плановете.

Nir: Хм...? Защо е тук...?
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi

Posts : 31233
Join date : 16.05.2018

Върнете се в началото Go down

Chazz Empty Re: Chazz

Писане by Dodpul Вто Яну 02, 2024 11:10 am

Chazz: Запуши си ушите. Очевидно не му харесваше да е тук. Typical big city boy. Човечееее..! Отвратителна обстановка..все едно съм в едно голямо село...едно доста ВЪОРАЖЕНО голямо село, където оркестрите не струват..тези смотльовци не са ли чували за лично пространство..? Хъх..? Изведнъж доста по - малко станаха хората..какво е това?! Щом чу Хина, той се скри зад един ъгъл и погледна към нейната посока. Ей, ей..! За малко да се издам..! Предупреждавай , че е наблизо..!
Dodpul
Dodpul
Admin

Posts : 30973
Join date : 16.05.2018
Age : 22
Location : Varna

https://rpganimeforum.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Chazz Empty Re: Chazz

Писане by Crimson_YaMi Вто Яну 02, 2024 11:32 am

Nir: И аз съм също толкова объркана, в момента не би трябвало тя да е тук!

Ruby беше със старо наметало, и под него беше облечена с видимо по-прости дрехи от това с което я бяха виждали преди. В ръце носеше голяма кошница покрита с плат, и говореше не с който и да е, а с Indoril Nerevar.

Indoril: Al-Esh, моля те...
Ruby: Въздъхна, като гласът и се смекчи. Моля те... не ме наричай така. Това е просто име от миналото. Нищо не означава вече.
Indoril: Означава много. Имаш същото право каквото и той. Ако не по-голямо.
Ruby: Поклати глава. Хората не ме харесват. Ще доведе само до по-голямо разединение от сега. За всеобщото благо е.
Indoril: Както пожелаеш. Коленичи, като внимателно пое свободната и ръка и я целуна. Днес потеглям към Vvardenfell с жена ми. Би трябвало да успеем да се върнем навреме за коронацията, ако всичко мине спокойно. Той се изправи. Разбрах че и на теб ти предстои работа. Успех, Shezarrine.
Ruby: Усмихна му се. Успех и на теб.

След разговора им, всеки от тях си продължи по пътя.
Nir: Този мъж.... няма да се завърне. Ще намери гибелта си там.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi

Posts : 31233
Join date : 16.05.2018

Върнете се в началото Go down

Chazz Empty Re: Chazz

Писане by Dodpul Вто Яну 02, 2024 11:36 am

Chazz: Наблюдаваше отстрани, като не му харесваше това, което вижда. Ей! Смотльо не ми пука дали си женен или не, стой далеч от жена ми! Ако искаш да си намериш любовница или да правиш тройка, с грешният човек говориш! Гррр..! Това, което чу от Nir обаче го учуди. Хъх..? Щ-ще умре..? Ей, ей...какво ще се случи...?! Никой няма да умира докато The Chazz e тук! Затича се след Indoril.
Dodpul
Dodpul
Admin

Posts : 30973
Join date : 16.05.2018
Age : 22
Location : Varna

https://rpganimeforum.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Chazz Empty Re: Chazz

Писане by Crimson_YaMi Вто Яну 02, 2024 11:43 am

Nir: Това е владетелят на Vvardenfell. Ще бъде убит преди края на годината. Преди да бъде коронован новия император, но след преговорите отнасящи се за трона и позицията на поданиците му.

Indoril: Чу стъпките зад себе си, като спря и се обърна. Изглеждаше учуден да види хора наоколо.Ослуша се дали някой гони момчето че да тича, но щом се увери че е сам, реши да го попита. Бих ли могъл да помогна с нещо?
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi

Posts : 31233
Join date : 16.05.2018

Върнете се в началото Go down

Chazz Empty Re: Chazz

Писане by Dodpul Пет Яну 05, 2024 12:44 am

Chazz: Тичаше след Indoril, като щом най - накрая го достигна, той се спря и се задиша тежко. Погледна към него, като го посочи. Ей, дъртак...разкарай се от тук...иначе ще умреш...! Просто трябва да ми се довериш...! Върни се обратно...!!
Dodpul
Dodpul
Admin

Posts : 30973
Join date : 16.05.2018
Age : 22
Location : Varna

https://rpganimeforum.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Chazz Empty Re: Chazz

Писане by Crimson_YaMi Пет Яну 05, 2024 12:52 am

Indoril: "Дъртак"...? Силно объркан, но това което чу след това очевидно привлече вниванието му. Момче, какви ги говориш..? Да не си си ударил главата...? Огледа се хубаво, като щом Chazz дойде при него, той го дръпна настрана и застана така че да го скрие с наметалото си.. Стой тихо. Минаха някакви хора, като тойги поздрави. След като се подсигури, че ги нямаше, той се обърна към Chazz. Сега... от начало. Можеш ли да ми обясниш по-точно какво имаше предвид под това, че ще умра...?

Nir: Ще умре ако се завърне в родината си. Но досега друго не се е случвало, така че не мога да знам какво ще се случи ако той не се върне там.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi

Posts : 31233
Join date : 16.05.2018

Върнете се в началото Go down

Chazz Empty Re: Chazz

Писане by Dodpul Пет Яну 05, 2024 12:59 am

Chazz: Все тая...едва ли е по - зле от това да гътне. Дано нещата не работят като в Steins Gatе...иначе лошо ни се пише. Отдръпна се, като се изтупа и изглеждаше видимо раздразнен. Ей...не ме докосвай, старец..! Това облекло струва повече от цялото ти имущество...! Ама че нахалство...както и да е! Слушай...ако се върнеш в родината ти, ще умреш. Не ме питай как знам. Не ме питай дори кой съм, много скоро ще разбереш моето велико име. Но знай едно...ако се върнеш там, от където си дошъл, си мъртвец!
Dodpul
Dodpul
Admin

Posts : 30973
Join date : 16.05.2018
Age : 22
Location : Varna

https://rpganimeforum.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Chazz Empty Re: Chazz

Писане by Crimson_YaMi Пет Яну 05, 2024 1:08 am

Indoril: Намръщи се. Надявам се осъзнаваш, че това нее много удачен начин да говориш на някой... особено с подобни твърдения. Скръсти ръце. Твърдиш, че Indoril of House Nerevar ще загуби живота си ако се прибере в родината си. При положение, че рядко се случва да бъда, по думите на жена ми, "тежко ранен". Дай ми поне една причина да ти повярвам. Ако не можеш, ще приема че си просто сред хората, които не искат да видят Ysmir на трона. В който случай ще ми е любопитно да чуя повече относно политическите ти възгледи.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi

Posts : 31233
Join date : 16.05.2018

Върнете се в началото Go down

Chazz Empty Re: Chazz

Писане by Dodpul Пет Яну 05, 2024 1:19 am

Chazz: Засмя се гръмогласно, като го посочи. Слушай какво, некадърнико! The Chazz е от The Land of The Free - Beacon! Политическите ми възгледи изобщо не са от значение, защото не ми дреме кой стои на този трон. Хората като мен не им трябват лидери, в които да вярват...аз вярвам единствено в моите способности! И тези на няколко смотльовци...

Но...
Искаш причина, поради която да ми повярваш...?
Силен съм.
Силен съм достатъчно, че да те "раня тежко"!
Ако не искаш да се стига до там...
То ще е най - добре да ми повярваш!
Иначе ще трябва да предприема крайни мерки...
И да ти покажа кой по дяволите е The Chazz!
Dodpul
Dodpul
Admin

Posts : 30973
Join date : 16.05.2018
Age : 22
Location : Varna

https://rpganimeforum.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Chazz Empty Re: Chazz

Писане by Crimson_YaMi Пет Яну 05, 2024 1:30 am

Indoril: Изслуша го, като също се засмя. Съжалявам... Засмя се по-силно. това е най-нелепата причина, която бях чувал...! Едвам успя да си поуспокои смеха, но все още не беше успял да го спре напълно. Ахахах....Не съм срещал много чужденци, но всички сте пълни с изненади! Въздъхна, като се усмихна и вече не се смееше. Ще говоря с жена ми да се върне сама тогава. Надявам се да успее да направи преговорите без мен. Предполагам в такъв случай ще мога да помогна на Shezarrine с нейните преговори...
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi

Posts : 31233
Join date : 16.05.2018

Върнете се в началото Go down

Chazz Empty Re: Chazz

Писане by Dodpul Пет Яну 05, 2024 1:34 am

Chazz: Видимо бе изненадан, че се получи, като очакваше наистина да трябва да се разправя с този пич. Надигна вежда от изненада. Хъъъъх..? Тоя тип е адски странен...Ей, ако ти е толкова смешно сега, като те пребия ще ти стане още по - смешно, гррр! Въздиша. Радвам се, че ме послуша. Е, спасих му гъза. Сега се надяваме съдбата да не е трън в задника и събития, които веднъж са се случили, да трябва да се случат задължително, да не важи тук.
Dodpul
Dodpul
Admin

Posts : 30973
Join date : 16.05.2018
Age : 22
Location : Varna

https://rpganimeforum.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Chazz Empty Re: Chazz

Писане by Crimson_YaMi Пет Яну 05, 2024 1:42 am

Nir: За жалост, досега не се е случвало той да не се върне обратно в родината си, така че се надявам това да е ако не друго, то поне стъпкеа към оправянето на ситуацията.

Indoril: С удоволствие бих искал да премерим сили, не ме разбирай погрешно. В момента обаче не е много подходящо, особено имайки предвид приближаващата коронация... но можем да насрочим дуел за след това. Сега обаче, ако ме извиниш, трябва да намеря жена ми и да настигн Shezarrine преди да е заминала.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi

Posts : 31233
Join date : 16.05.2018

Върнете се в началото Go down

Chazz Empty Re: Chazz

Писане by Dodpul Пет Яну 05, 2024 1:44 am

Chazz: Yeah yeah, you're free to go, old man...единствената ми работа беше да те предупредя. Някой друг ден ще ти наритам задника. Още някой, който да трябва да избява от сигурна смърт..?
Dodpul
Dodpul
Admin

Posts : 30973
Join date : 16.05.2018
Age : 22
Location : Varna

https://rpganimeforum.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Chazz Empty Re: Chazz

Писане by Crimson_YaMi Пет Яну 05, 2024 1:52 am

Nir: Хмммм... не са много. Само Raymon, Pacrooti, Darkchain, Reiha, the kiddos, Ysmir и Voryn... Ъъъх... така де... за последния май сме закъснели. Reman също е вече умрял. Но за останалите, добрата новина е, че всичко ще се случи след коронацията! Така че имаш веме да разгледаш града, да посетиш някой друг бардак... А, сещам се и за място, където правят хубав топъл шоколад. А ако си падаш повече по забележителностите, наоколо има доста! Ако ти се пътува, знам и доста интересни места.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi

Posts : 31233
Join date : 16.05.2018

Върнете се в началото Go down

Chazz Empty Re: Chazz

Писане by Dodpul Пет Яну 05, 2024 1:58 am

Chazz: Да, не са много, изреди само още 50..както и да е! Поклати глава. Не мога да си позволя да чакам и да не правя нищо! Не съм тук да си почивам...искам да се разкарам от тук възможно най - бързо, да накарам Хина да не ме ненавижда и най - накрая да я ч-....СПАСЯ! Да, точно това искам да направя. Играл съм достатъчно игри и знам, че това е частта, в която трябва да правя много side quest-ове преди да напредна в главната история, но тази няма да я бъде! The Chazz не е side герой!
Dodpul
Dodpul
Admin

Posts : 30973
Join date : 16.05.2018
Age : 22
Location : Varna

https://rpganimeforum.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Chazz Empty Re: Chazz

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите